Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş. internet sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Bu yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler sermaye piyasasındaki alım satım kararlarınızı destekleyecek yeterli bilgiyi içermeyebilir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Burada bulunan bilgilerin kullanılması nedeniyle doğabilecek zararlardan Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve/veya çalışanları sorumlu değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır ve Yatırım Danışmanlığı kapsamında değerlendirilemez. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Hesaplamalarda kullanılan veriler, Eliptic Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu sitede yer alan fiyatların, verilerin, hesaplanan değişkenlerin ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Hesaplamalarda doğru olduğu düşünülen, genel kabul görmüş formüller kullanılmış olup, şirket özelinde farklı hesaplama yapılması gereken durumlar, farklı kaynaklar ile karşılaştırıldığında değişik sonuçlar görülebilir. Bahse konu kaynakların kullanılması nedeniyle ve/veya hesaplamalardan ve/veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir.

Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş, kurumsal internet adreslerinde diğer kurumlara ait internet adresi bağlantılarına (link) yer verebilir. Ancak, söz konusu internet bağlantıları üzerinden erişilen adres ve sayfalarda yer alan bilgi ve içeriğin doğruluğu ve hukuka uygunluğu hususunda garanti vermemektedir ve sorumluluk kabul etmemektedir. Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumsal internet adreslerinde ve sosyal medya platformları haricinde, Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş. adına yayınlanan içeriklerin dikkate alınmaması gerekmektedir.

Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. Bu sitede yer alan Eliptic Yatırım Menkul Değerler A.Ş. marka ve logoları izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez ve/veya çoğaltılamaz. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, yayınlamak, iktisap etmek, alıntı yapmak, herhangi bir şekilde kullanmak, kiralamak, ödünç vermek yasaktır. Bu siteden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

BIST isim ve logosu “BIST” adına 'Koruma Marka Belgesi' altında tescilli olup, izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez ve/veya çoğaltılamaz. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayımlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. BIST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BIST sorumlu değildir.